online danışmanlık

Online Danışmanlık

Merhaba,

2000 yılından beri Ankara’da ki ofisimde danışmanlık yapmaktayım, danışanlarımın tavsiyeleri sonucunda şehir dışında ve yurt dışında yoğun danışmanlık talebi gelmeye başladı.

Gelip gitmeleri çok zor hatta bir çoğu için imkansız olduğu için internet üzerinden kamerayla çalışmaya başladık. İlk başlarda nasıl olacak kaygısı yaşadık ama kaygılarımın aksine çok güzel sonuçlar aldık.

Yıllardır bu çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Nasıl Başlarız ?

Hemen sayfanın altındaki formu doldurabilir ya da bana info@azmiozkan.com e-mail adresi üzerinden sorularınızı, sorunlarınızı, hangi konuda danışmanlık almak istediğinizi yazın. Ben size cevap yazarım. Gerekirse kamerayla 15 dk görüşme yaparak karar verirsiniz. Seanslarımız kamerayla karşılıklı sesli ve görüntülü olacaktır.

Online Danışmanlığın Avantajları Nelerdir ?

  • Bazı kişiler kendilerini kendi ortamlarında daha rahat hissediyorlar ve kendilerini daha rahat ifade ediyorlar.
  • Kendi iç dünyaları ile ilgili olarak daha çabuk farkındalık kazanıyorlar bu da çözümü kolaylaştırıyor.
  • Yola ayıracağımız zaman ve mali masrafa gerek kalmaz.
  • Çevrenizin danışmana gidiyor olmanızı bilmesini istemiyor olabilirsiniz.
  • Ev işi sorumluluklarından ya da işinizle ilgili sorumluluklarınızdan dolayı bulunduğunuz şehirden ya da iş ortamından ayrılmıyor olabilirsiniz.
  • Fiziksel rahatsızlıklarınızdan dolayı bulunduğunuz evden ya da yaşadığınız yerden ayrılamıyor olabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar:

Sonuçların gizliliği ilkesine çok dikkat ederiz, seansları kesinlikle kaydetmeyiz sizinde kaydetmemenizi öneririz. Eğer kaydederseniz yaptığınız kaydın sorumluluğu size aittir.

Eğer durumunuz acilse acil görüşebileceğiniz bir danışmanla görüşün. Çünkü benim size geri dönmem ortalama 24 saati bulacaktır.

Online iletişim formundan ya da e-mail yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Bizim uyguladığımız bireysel destek seansları: akıl ve beden sağlığı yerinde olanlara, yaşam kalitesinin yükseltilmesi doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz özgün kişisel gelişim eğitimleri sürecinin aşamalarından her birini ifade etmektedir. Etki güçlü oldukça yüksek olan bir bireysel destek seansı içerisinde telkin, NLP, EFT gibi tekniklerden biri ya da hepsi kullanılabilmektedir.

Çalışmalarımızda herhangi bir hastalık için klasik tıbbi ve psikolojik tedavilere alternatif bir tedavi yöntemi uygulanmamaktadır.

Online danışmanlığa hemen başlamak için sayfamızda bulunan WhatsApp linkinden ulaşabilirsiniz.

Konuşma Başlatın
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by